Sportovní spolupráce se SŠ Sokolnice

Lenka Pokorná Domov mládeže

V úterý 22. ledna jsme v tělocvičně naší školy přivítali při přátelském florbalovém zápase tým ubytovaných žáků ze Střední školy Sokolnice.

Po úvodní rozehrávce jsme se vrhli do samotného utkání, které trvalo celkem tři třetiny po patnácti minutách čistého času.

První třetina nabídla poměrně vyrovnanou hru. Mušku měl nicméně přesnější tým Jílové, který se na konci úvodní patnáctiminutovky dostal do vedení 4:0. Rozdíl ve hře se poté ještě umocnil ve druhé třetině, kdy už naši kluci na hřišti dominovali. Výsledkem tak byl průběžný výsledek 9:1. Začátkem rozhodujícího dějství se však našemu celku přestalo dařit a hosté se pěti rychlými brankami dostali na rozdíl pouhých tří bodů. Skóre nicméně naši hoši uhájili a nakonec se radovali z výhry 11:7.

S paní vychovatelkou ze Sokolnic jsme se také dohodli na další spolupráci v rámci sportovních soutěží.