Domov mládeže


Domov mládeže je otevřen vždy od neděle od 18,00 hod. do pátku do 15,00 hod. za níže uvedených podmínek.

Účast na ubytování je podmíněna povinným testováním dle platného mimořádného opatření (ZDE - https://koronavirus.edu.cz/files/msmt-manual-testovani-aktual19-04-2021.pdf ).

V případě pozitivního výsledku testu může nezletilý žák opustit domov mládeže pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce, který může být dán i předem. Nebude-li mít žák tento souhlas, musí vyčkat v izolační místnosti do doby převzetí zákonným zástupcem (souhlas s opuštěním domova ke stažení).

Žák/student přijíždí do domova mládeže zcela zdráv bez příznaků infekčního virového onemocnění. Je nutné dodržování zvýšených hygienických opatření. Nezapomeňte si vzít dostatečný počet respirátorů!!!

Nezapomeňte si objednat stravu.


.Chceš využít náš Domov mládeže? Stejně jako máme moderní školu, tak máme i moderní Domov mládeže, který se nachází přímo v areálu školy a můžeš tak přejít suchou nohou z pokoje přímo do školy. Kromě ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích můžeš využít nabídku mimoškolních činnosti - kroužky, návštěvy divadla a kina, sportovní aktivity a další. Kromě ubytování a výchovně vzdělávací činnosti pro naše studenty nabízíme totéž všem mimobrněnským žákům a studentům středních škol a vyšších odborných škol. 

Ubytováni budete v moderním a čistém prostředí.

Máme vlastní jídelnu, takže žádná dovážená strava a stravování zajišťujeme po celý den, tzn. snídaně, obědy i večeře.

Důležité dokumenty ke stažení


Kritéria přijímacího řízení do domova mládežePro školní rok 2021/22 Výsledky příjímacího řízení na DM 2021/22


Informace pro nastupující žáky
Stanovení výše úplaty za ubytování
Školní vzdělávací program DM
Vnitřní řád domova mládeže