Domov mládeže


V souvislosti s částečným návratem žáků do prezenční výuky bude domov mládeže znovuotevřen od úterý 24. listopadu 2020 od 18,00 hod.

Ubytování bude poskytováno pouze žákům/studentům, kteří se od 25.11.2020 vrací do prezenční výuky (závěrečné ročníky, praktické vyučování a praktická příprava). Pro ostatní žáky zůstává domov mládeže uzavřen.

Případné dotazy směřujte na Mgr. Lenku Pokornou – tel. 601 57 60 41, email pokorna@jilova.cz.


V současné době nemáme na domově mládeže žádná volná místa. Pro informaci o případných uvolněných místech kontaktujte vedoucí vychovatelku Mgr. Lenku Pokornou - tel. 601 57 60 41, email pokorna@jilova.cz

.Chceš využít náš Domov mládeže? Stejně jako máme moderní školu, tak máme i moderní Domov mládeže, který se nachází přímo v areálu školy a můžeš tak přejít suchou nohou z pokoje přímo do školy. Kromě ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích můžeš využít nabídku mimoškolních činnosti - kroužky, návštěvy divadla a kina, sportovní aktivity a další. Kromě ubytování a výchovně vzdělávací činnosti pro naše studenty nabízíme totéž všem mimobrněnským žákům a studentům středních škol a vyšších odborných škol. 

Ubytováni budete v moderním a čistém prostředí.

Máme vlastní jídelnu, takže žádná dovážená strava a stravování zajišťujeme po celý den, tzn. snídaně, obědy i večeře.

Důležité dokumenty ke stažení


Kritéria přijímacího řízení do domova mládežePro školní rok 2020/21 Kritéria přijímacího řízení do domova mládeže II. kolo
Výsledky přijímacího řízeníPro školní rok 2020/21

Informace pro nastupující žáky
Stanovení výše úplaty za ubytování
Školní vzdělávací program DM
Vnitřní řád domova mládeže