Učíme obory, se kterými se v životě neztratíš

Image

Nezáleží na tom, jestli si vybereš maturitní nebo učební obor – s každým z nich získáš skvělé uplatnění. Šikovní řemeslníci a technici jsou potřeba neustále, netýká se jich automatizace a o svou práci se tak bát nemusí. A pravdou je, že z Jílové vycházejí opravdu dobří absolventi.

Pro kvalitní výuku máme moderní zázemí – laboratoře, dílny i techniku, učitelé jsou opravdoví odborníci z praxe a všechny znalosti si vyzkoušíš rovnou v terénu. A za praxi dostaneš často i zaplaceno!

Ale Jílová není jen o studiu. Spousta mimoškolních aktivit, sportovních kroužků i vlastní posilovna. Pokud se rozhodneš pro Jílovou, tak ti garantujeme, že se nebudeš nudit.


9 důvodů, proč studovat zrovna na jílové


Skvělá praxe

Spolupracujeme s více než 120 firmami, abychom tobě a ostatních studentům poskytli kvalitní praxi pro tvou budoucí práci.

Kvalitní učitelé

Učitelé mají reálné zkušenosti z praxe a umí je skvěle předat dále. Nenajdeš nikoho, kdo by o všem četl jen v knihách.

Moderní vybavení

Máme nejmodernější vybavení pro všechny obory, včetně nových dílen a laboratoří. Chodí k nám testovat i z univerzit!


Úspěšnost u zkoušek

Naši studenti zvládají zkoušky bez problémů. Maturitu zvládne podle oboru i 90 % z nich a učební obory jsou na tom podobně.


Úspěchy v soutěžích

Když máte kvalitní mistry, učení je o něčem jiném! Důkazem jsou poháry z odborných soutěží, které přivezli naši studenti.


Výdělek už během studia

Za každou dobrou práci náleží odměna a tímhle heslem se řídíme i u nás na škole. Za praxi si tak můžeš i docela dobře přivydělat.


Odbornost během školy

Během studia získáš všechny potřebné certifikáty a další průkazy, které budeš k řemeslu potřebovat. Nemusíš se bát, že bys je dodělával až po škole.


Sportovní zázemí

Na Jílové podporujeme všechny sportovce. Tenis, fotbal, volejbal, hokej, posilování a další sporty – u nás si najdeš to svoje.


škola, která naslouchá

U nás jsou studenti partneři pro diskuzi o zlepšování školy. Dveře mají otevřené nejen k panu řediteli, ale vyplňují pravidelně dotazníky spokojenosti.

Jak vypadá život na Jílové?Už víš, co chceš studovat?

Maturitní obory

Studovat můžeš obor Dřevostavby, Technická zařízení budov nebo Mechanika – určitě si vybereš to, co tě bude nejvíc bavit.

Chci si zjistit podrobnosti

Učební obory

Ze 7 různých oborů si vybereš ten nejlepší přímo pro tebe. A jako řemeslník se ve světě určitě neztratíš.

Chci si vybrat učební obor

Maturitní nástavba

Pokud tě učení opravdu baví, proč si po vyučení nedodělat maturitu? Studovat můžeš obor Podnikání, s kterým můžeš pokračovat i na vysokou.

Chci si dodělat maturitu

Zkrácené studium

Za rok můžeš získat další výuční list. Vybrat si můžeš ze všech učebních oborů a naví obor Elektrikář – silnoproud.

Chci další výuční list