Vyber si obor, který tě bude bavit


Ať si vybereš jakýkoliv z oborů na naší škole, o uplatnění se bát nemusíš. Z maturitních oborů můžeš pokračovat na vysokou školu, po závěrečné zkoušce učebních oborů si můžeš dodělat maturitu nebo jít rovnou do praxe.

Maturitní obory


Image

Dřevostavby


Vyrábění nábytku tě na tomhle oboru nečeká! Budeš se věnovat dřevěným konstrukcím v domech, projektovat lávky či krovy. A pokud budeš chtít, můžeš pokračovat ve studiu na vysokou školu - třeba na Dřevostavby nebo Architekturu.

Zjisti si více o dřevostavbách

Image

​Mechanik (MIEZ)


Pokud chceš mít opravdu široký záběr, proč se omezovat jenom na jeden obor? Mechanik v sobě kombinuje znalosti elektrikáře a instalatéra - s těmito znalostmi zvládneš na stavbách opravit téměř cokoliv!

Zjisti si více o mechanikovi

Image

Technická zařízení ​budov


Pokud máš blízko k matematice, počítačům a technice, může být studium Technických zařízení budov tím nejlepším oborem, který můžeš studovat. Naučíš se navrhovat, projektovat a budeš kontrolovat práci instalatérů.

Zjisti si více o technických zařízeních budov

Učební obory


/pro-uchazece/obory/ucebni/elektromechanik-chladirenskou-techniku/

Elektromechanik


V tomhle oboru se o uplatnění rozhodně bát nemusíš a hned po studiu se o tebe firmy poperou. Nebo budeš raději pokračovat ve studiu na vysoké škole?

Staň se elektromechanikem

Image

Instalatér


Uděláš si svářečský kurz, získáš další certifikace a potřebnou praxi přímo u firem. A pokud nebudeš chtít pracovat pro firmu, můžeš se stát živnostníkem!

Staň se instalatérem

Image

Malíř a lakýrník


Pokud víš, že žlutá a modrá barva k sobě patří a slovo estetika pro tebe není nadávkou, pojď studovat Malíře a lakýrníka!

Staň se malířem


Image

Montér suchých staveb


Budeš pracovat s moderními materiály, zaměstnání si najdeš hned po škole a budeš mít nástupní plat vyšší, než většina vysokoškoláků.

Staň se montérem


Image

Podlahář


Jako podlahář ovládneš různé materiály - vše od dřeva a pryskyřice, přes beton až po koberce a naučíš se vše, od vytváření až po renovaci podlah.

Staň se podlahářem

Image

Zedník


Jako zedník se naučíš postavit dům od základů po střechu, ovládneš různé druhy materiálů a výsledky své práce uvidíš navždy.

Staň se zedníkem

Image

Truhlář


Pokud máš rád dřevo, nemůžeš si vybrat lepší obor! Naučíš se vyrábět různé druhy nábytku, ale i dalších truhlářských výrobků, jako jsou okna či schody.

Staň se truhlářemZkrácené studium

Nástavbový obor

Image

Učební obory


V rámci zkráceného studia si můžeš vybrat jakýkoliv z učebních oborů, které nabízíme. Vybrat si tak můžeš jeden z 8 oborů!

Chci vědět více o učebních oborech

Image

Elektrikář


Tento obor nabízíme pouze ve zkrácené formě. Jako elektrikář se skvěle uplatníš a navíc jde o skvělé rozšíření jakéhokoliv oboru.

Staň se elektrikářem

Image

Podnikání


Nejen, že si s tímhle oborem doděláš maturitu, ale získáš i skvělé základy pro tvé podnikání a základ pro další studium, třeba na ekonomických fakultách VŠ.

Zjisti si více o tomto oboru