Zkrácené studium


  Máš výuční list nebo maturitu z jiného oboru a chceš si u nás rozšířit znalosti a zkušenosti? Tak na Jílové můžeš získat během jednoho nebo dvou let výuční list ze všech oborů, které nabízíme v běžné učební formě, a ještě jeden navíc.


  • Máš maturitu nebo výuční list?

   Tak na nic nečekej a pojď si během jednoho roku v denním studiu, nebo v průběhu dvou let dálkově, udělat výuční list z nějakého učebního oboru. S tím se na trhu práce určitě neztratíš.

  • Osm učebních oborů

   Takový výběr ti málokterá jiná škola nabídne. Navíc u nás tento výuční list získáš v kvalitních a moderních podmínkách a reálném pracovním prostředí.

  • Spolupráce s širokou paletou odborných firem

   Naše škola je úspěšná také díky spolupráci se 120 firmami, které ti umožní získat praktické zkušenosti z reálného provozu.

   
   

  Přihláška

  Odevzdej přihlášku, která tě dovede ke tvým snům. Na nic nečekej! Nestihl jsi to? Zavolej na studijní oddělení zeptej se, jestli jsou ještě volná místa.
  Vybrat si můžeš z dvou variant - studia dálkového (dvouletého) nebo denního (jednoletého).
  Přihlášku stačí stáhnout a už jen vybrat z nabídky, který obor chceš jít studovat.


   
   

  Kritéria přijetí do zkráceného studia


  Kritéria přijetí do zkráceného dálkového studia

   

  Zjisti si víc o nabízených oborech


  Image

  Elektromechanik pro chladírenskou techniku


  Obor, který se vyučuje jen na čtyřech školách v České republice. Nabíráme jen 24 studentů do ročníku, tak na nic nečekej!

  Zjisti si víc!

  Image

  Elektrikář - silnoproud  Obor, který v tříleté formě nevyučujeme. Tak si pojď rozšířit znalosti a schopnosti. V hledání ideálního zaměstnání ti to jen pomůže.

  Zjisti si víc!

  Image

  Instalatér  Jen 24 lidí můžeme nabrat do ročníku zkráceného studia oboru Instalatér. Budeš to ty, kdo příští rok bude držet v ruce výuční list z tohoto oboru?


  Zjisti si víc!


  Image

  Montér suchých staveb


  Rok od roku je tento obor populárnější a na trhu žádanější. Roste tak poptávka po zkušených řemeslnicích, kterým ty se můžeš stát po získání výučního listu na naší škole. Po škole budeš mít větší plat než kdejaký vysokoškolák.

  Zjisti si víc!

  Image

  Podlahář


  Podlahy jsou jedním z nejdůležitějších prvků domů a bytů. Nikdo nechce chodit po vrzající a rozpadlé podlaze. Tak se pojď naučit, jak udělat tu nejlepší podlahu pod vedením našich zkušených řemeslníků.

  Zjisti si víc!