SEKRETÁŘKA / ASISTENTKA

Pavlína Jílková Hledáme nové spolupracovníky

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, p. o. hledá kandidáta/ku na pozici: sekretářka / asistentka

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost práce s MS Office včetně SharePointu
  • vstřícný přístup a ochota dále se vzdělávat, pečlivost, aktivní pracovní nasazení, loajalita, samostatnost, dobré organizační schopnosti, komunikativnost
  • výhodou je zběhlost v oblasti veřejných zakázek a jazykové znalosti

Náplň práce:

  • administrativní práce (finální úprava dokumentů, zpracování tabulek a harmonogramů)
  • zpracování dokumentace o průzkumu trhu či výběrovém řízení
  • komunikace (mailová i telefonická) se zájemci o další vzdělávání a úřady práce
  • sjednávání a organizování schůzek

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr v Brně
  • zajímavou práci v přátelském kolektivu

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené předpoklady, zašlete nám strukturovaný profesní životopis a průvodní motivační dopis.

Kontaktní osoba: vesely@jilova.cz

NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY