Soutěž Učeň instalatér 2020 zahájena

Miroslava Čechová Novinky

V úterý 25. 2. 2020 v podvečerních hodin proběhlo slavnostní zahájení celostátního kola soutěže odborných dovedností Učeň instalatér 2020 v reprezentativních prostorách sálu zastupitelstva Krajského úřadu JmK.

Velký zasedací sál KÚ JmK

Celým programem provázel náš pan ředitel Ing. Andrzej Bartoś, který v průběhu akce představil vítěze krajských kol, včetně jejich pedagogů. Výsledky soutěže všech kol budou zveřejněny na webu Cechu topenářů a instalatérů ČR:

http://www.cechtop.cz/soutez-ucen-instalater-2020/

Ing. Andrzej Bartoś, ředitel Střední školy polytechnické Brno, Jílová a vlajkonoš Kuba

Akce se zúčastnilo mnoho významných hostů, kterým za jejich podporu tohoto krásného a potřebného řemesla velice děkujeme. Na akci vystoupili se svými příspěvky: Ing. Petr Hýbler – náměstek hejtmana JmK, pan Martin Videczký – Veletrhy Brno, a.s., RNDr. Igor Poledňák – ředitel kontaktního pracoviště Brno-venkov, Mgr. Ivana Ondráková – vedoucí odboru trhu práce ÚP v Brně, RNDr. Hana Slobodníková – vedoucí oddělení Odboru školství, pan Bohuslav Hamrozi – prezident Cechu topenářů a instalatérů ČR.

Za řečnickým pultíkem právě hovoří pan Martin Videczký, Veletrhy Brno, a.s.
Vítězové krajských kol soutěže Učeň instalatér 2020

Soutěž vyvrcholí v pátek 28. 2. 2020 slavnostním vyhlášením výsledků soutěže v Rotundě pavilonu A na brněnském výstavišti. Oceněni budou nejen žáci na prvních třech místech hlavní kategorie soutěže Učeň instalatér 2020, ale také nejlepší soutěžící v provedení zadání části vodoinstalatérské a topenářské, dále pajení potrubí Cu, včetně nejlepšího soutěžícího v teoretické části. Nakonec všichni soutěžící obdrží diplom za účast, neboť již teď je každý vítězem jednotlivých krajských kol.

Propozice celé soutěže si můžete problédnout zde:

https://www.jilova.cz/wp-content/uploads/2020/02/Učeň-instalatér-2020-propozice.pdf

Střípky ze zahájení soutěže – vlajkonoš Filip
Vlajka Cechu topenářů a instalatérů ČR

Těšíme se na Vás dne 28. 2. 2020 od 11:30 na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže v Rotundě pavilonu A na brněnském výstavišti i v průběhu všech soutěží.

Miroslava Čechová