Bezpečně na internetu – soutěžní kvíz

Miroslava Čechová Novinky

V hodinách ICT jsme s žáky naší školy vyplňovali kvíz na téma bezpečné chování na internetu. Žáci se nejprve seznámili s pojmy jako jsou: IT kriminalita, gambling, netolismus a s dalšími formou e-learningu.

Bezpečně na internetu – soutěžíme

Po pročtení všech výukových materiálů si žáci vyzkoušeli soutěžní kvíz o hodnotné ceny jako byl xbox, tablet a chytré hodinky. Soutěže se zúčastnili se žáci naší školy druhých, třetích a čtvrtých ročníků MIEZ2., MIEZ3., MIEZ4., DV2. a T2. A.

Soutěžíme….

Jak dopadnou výsledky za celou školu v rámci JMK budeme vědět až po skončení soutěže 28. února. Všichni žáci, kteří odpověděli správně na dvacet otázek v soutěžním kvízu budou zapojeni do slosování o hodnotné ceny.

Držímě všem našim žákům pěsti, ať uspějí v soutěži o hodnotné ceny:-)

Ing. Alexandr Ušák a žáci tříd školy