Za fotbalem na Čichnovou

Lenka Pokorná Domov mládeže

Na plánovaný turnaj v malé kopané, který hostila Střední škola Čichnova, vyrazil osmičlenný tým z našeho domova mládeže ve čtvrtek 1. června.

Hned při příchodu nám bylo nicméně sděleno, že zbylé týmy buď nedorazily nebo dorazily v menším počtu hráčů. A co teď? Řešení bylo jednoduché. Domácí tým z Čichnové spojil síly s domovem mládeže Klášterského a vznikl tak tým, který se postavil našim chlapcům. Aby si všichni účastníci pořádně zahráli, dohodli jsme se na zápase 2×35 minut, který se odehrál na umělé trávě.

V držení míče i počtu střel měli naši chlapci od úvodu převahu. Z důvodu nevyužitých šancí se nicméně urodilo poločasové vedení 3:2. Po výměně stran jsme nadále pokračovali v nastoleném trendu hry a výsledkem byla celková výhra 5:3.

Se svoji hrou i výsledkem jsme byli spokojeni a navíc, který jiný tým může říct, že porazil dva „intry“ v jednom zápase? J