Truhlář

Pavlína Jílková Brigády a pracovní nabídky

Firma Finská sauna – Horavia s.r.o. zabývající se prodejem a realizací finských saun hledá do svého týmu šikovné truhláře.

Co Tě čeká

Do naší expandující firmy na výrobu saun Horavia s.r.o. www.sauna.cz hledáme nadšence, kterého baví práce se dřevem, miluje poctivou práci a je zručný, loajální a časově flexibilní. Nevadí ti cesty po České republice, na Slovensko? Chceš si pořádně zamakat a vydělat si velmi slušné peníze ? Přidej s k nám a vytvoř super montážní partu. Platíme včas, práce máme nad hlavu, naše firma má dlouholetou historii a dobrou pověst. Budete nadšení pro nás pracovat 🙂

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít

Ideálně vyučení truhlář, nebo nábytkář, popř. stolař. Čistý trestní rejstřík. Chuť pracovat a dotahovat věci do konce i za cenu nějakého přesčasu. Vaši snahu umíme ocenit. Práce s výkresy a dokumentací, umět číst ve výrobní dokumentaci. Práce především na běžných strojích v truhlářské výrobě.

Výhodou bude, pokud budeš umět

Zkušenosti s výrobou nábytku, montážní konstrukce , ochota učit se novým věcem. Nutná časová flexibilita. Psychická odolnost a nutná praxe. Výhodou bude, když nám pošlete fotku Vaší práce a přiložíte ji k životopisu . Pochlubte se nám, co ve Vás je!

Co Ti můžeme nabídnout

Zajištění dlouhodobé práce, zajímavé výdělky, práce v super partě, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu.

Zájemci se mohou obracet s ukázkami své práce a kontaktem na sebe na prace@sauna.cz, popř. na tel. číslo 722 960 603.