Stavbyvedoucí do firmy BS HOUSE

Pavlína Jílková Brigády a pracovní nabídky

KDO JSME?

Jsme brněnská stavební firma a zabýváme se zejména: výstavbou a rekonstrukcemi rodinných domů (cihlové, dřevostavby) výstavbou menších bytových domů a rekonstrukcí bytů Jsme mladá firma s rychlým růstem a dlouhodobou stabilitou práce. Máš tak příležitost být s námi u zrodu společnosti a stát se tak v budoucnu jejím důležitým členem.

KOHO HLEDÁME?

Jsme na trhnu prozatím krátce a naše struktura se stále formuje, měla by tvoje náplň práce spočívat převážně v roli Stavbyvedoucího, nicméně budeme rádi, pokud ti vyhovuje různorodá práce. Jestli máš mimo stavební znalosti i dobré komunikační schopnosti a jsi schopen být i částečným manažerem projektu, pak je to ideální kombinace kterou hledáme.

CO POŽADUJEME?

Min. SŠ vzdělání technického směru zakončené maturitou, stavební znalosti (v čem si nebudeš jistý tě rádi praxí a školením doučíme), dochvilnost, umění plánovat si práci, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť učit se.

CO NABÍZÍME?

Pracovní doba PO–PÁ, spolupráce na hpp/živnostenský list, firemní automobil i k soukromým účelům (bmw nedostaneš, ale klima na léto je základ), tankovací kartu (po zásluze i k soukromým účelům), multisport kartu, 4 týdny dovolené, 3 dny sick day, notebook / firemní telefon.

POKUD TĚ NAŠE NÁPLŇ PRÁCE A PODMÍNKY ZAUJALY NEVÁHEJ SE NÁM OZVAT A PROBEREME SPOLEČNĚ VÍCE PODROBNOSTÍ.

email – bilek@bshouse.cz

tel.: +420 737 586 442

web – www.bshouse.cz