MIBAG sanace spol. s.r.o.

Pavlína Jílková Brigády a pracovní nabídky

Jsme firma MIBAG sanace spol. s r.o. – specialisté na okamžitou pomoc v oblasti vysoušení objektů zasažených povodní či vodovodní havárií a na odstraňování škod po požárech. Aktuálně hledáme do týmu další kolegy, kteří s námi budou poskytovat kvalitní služby našim zákazníkům. Láká tě zázemí stabilní společnosti a různorodá práce? Ozvi se nám! Třeba hledáme právě tebe! Jaká práce tě v MIBAGu čeká?

Naše práce zahrnuje celou řadu řemeslných činností. Uplatnění u nás najdeš, pokud se chceš věnovat sanačním či zednickým pracím, neodmítneme ale ani šikovného elektrikáře, podlaháře, topenáře nebo malíře a natěrače. Pracujeme na zakázkách po celém Česku, občas se s námi podíváš i za hranice. Co od tebe budeme potřebovat?

Při práci v MIBAGu se neobejdeš bez šikovných rukou a chuti do práce. Pokud máš ukončené odborné vzdělání stavebního nebo elektrikářského směru, pak jsi pro nás přímo skvělým adeptem. Hodit se bude také řidičský průkaz Sk. B a základy práce na počítači.

Co ti nabízíme?

Hledáš práci na plný, nebo částečný úvazek a máš chuť se s námi pustit do našich dalších projektů? V současné době hledáme nové kolegy. Kromě zajímavého pracovního místa ti můžeme nabídnout i možnost ubytování.

Dobře odvedenou práci umíme náležitě finančně odměnit. Práce tě navíc bude bavit. Setkáš se v rámci ní s řadou rozmanitých činností, při kterých získáš nové dovednosti a dostaneš možnost si rozšířit řidičské oprávnění. Umožníme ti vlastní seberealizaci v silné a stabilní společnosti, která má na českém trhu bohatou historii.

Kontakt:

Pošli nám svůj životopis na e-mail tesnarova@mibag.cz nebo zavolej naší asistentce Marcele na tel. +420 777 764 592.