Údržbář a řidič

Kateřina Hudcová Hledáme nové spolupracovníky

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, p. o. hledá kandidáta/ku na pozici:

ÚDRŽBÁŘ A ŘIDIČ

NÁPLŇ PRÁCE:

ÚDRŽBÁŘ:

  • Provádění údržbářských prací ve svěřených objektech a zařízeních
  • Kontrola a údržba veškerých elektrických, plynových, vodovodních a jiných zařízení
  • Provádění revizních techniků a opravářů po areále
  • Provádění odečtů vodoměrů, plynoměrů a elektroměrů
  • Údržba chodníků, příjezdové komunikace a travnatých ploch
  • Kontrola a údržba svěřených dopravních a mechanizačních prostředků

ŘIDIČ:

  • zajištění rozvozu obědů na dislokace školy
  • příležitostný rozvoz materiálu dle potřeby

  • poměr činnosti údržbář/řidič – údržbář cca 5h, řidič cca 3h denně, případně drobné odchylky dle aktuální potřeby

POŽADUJEME:

  • Vzdělání SOU/SŠ technického směru, obor elektro výhodou
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, bezúhonnost
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

NABÍZÍME:

  • pracovní poměr na plný úvazek
  • zaměstnanecké výhody a bonusy – příspěvky z FKSP (na stravování v areálu školy, rehabilitace, kulturu, dovolenou apod.)
  • možnost dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

MÍSTO VÝKOU PRÁCE:

  • Areál dílen praktického vyučování na adrese Jahodová 54, Brno – Brněnské Ivanovice

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené předpoklady, zašlete nám

strukturovaný profesní životopis.

Kontakt: bartosova@jilova.cz

NÁSTUP MOŽNÝ OD 1.3.2019 NEBO DLE DOHODY