ENERGETIK A TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Jan Studýnka Nezařazené

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, p. o. hledá kandidáta/ku na pozici:

NÁPLŇ PRÁCE:

ZAJIŠTĚNÍ ENERGETICKÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

  • vypracování plánu a rozpočtů spotřeby energií (el. energie, teplo, plyn, voda), jejich kontrola, evidence spotřeb, evidence smluv na energie a zajištění jejich dodatků, změn apod.
  • zajištění nastavení programů pro řízení vytápění, ohřev teplé vody, vzduchotechniky, osvětlení apod.

ZAJIŠTĚNÍ REVIZÍ A SERVISŮ

  • vytváření plánu revizí a periodických prohlídek, zajištění revizí (výběr dodavatele, smlouvy, objednávky), vedení evidence revizí, zajištění a evidence osvědčení osob, které revize provádí

(škola má program na evidenci revizí, který tuto činnost značně ulehčuje)

ZAJIŠTĚNÍ ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

  • zpracovávání programu odpadového hospodářství a kontrola jeho dodržování
  • evidence a kontrola smluv a řešení jejich případných úprav, zajištění objednávek
  • zajištění likvidace vyřazeného majetku

SPOLUPRÁCE NA PROVÁDĚNÍ INVENTARIZACE MAJETKU

  • spolupráce na provádění fyzických inventur majetku – prováděno 1x v roce v měsíci listopad

SPOLUPRÁCE NA ZAJIŠTĚNÍ PROVOZNÍHO ODDĚLENÍ

  • práce související se zajištěním provozu školy

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní, stavební apod.)
  • Nutná znalost práce s programy MS Office (Word, Excel, SharePoint)
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

NABÍZÍME:

  • pracovní poměr na plný úvazek
  • moderní pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody a bonusy – příspěvky z FKSP (na stravování v areálu školy, rehabilitace, kulturu, dovolenou apod.)
  • možnost dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

  • Jílová 36g, Brno 639 00

PLATOVÉ ZAŘAZENÍ:

  • 8. platová třída

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené předpoklady, zašlete nám

strukturovaný profesní životopis.

Kontakt: bartosova@jilova.cz

NÁSTUP MOŽNÝ OD 20.5.2019 NEBO DLE DOHODY