Asistentka ředitele

Kateřina Hudcová Hledáme nové spolupracovníky

Výběrové řízení na pracovní pozici: asistentka ředitele Střední školy polytechnické Brno, Jílová, p. o.

Požadavky:

  • znalosti činnosti příspěvkových organizaci výhodou
  • zkušenosti s vedením archivu organizace
  • znalost práce s programy spisové služby (program GORDIC) včetně práce s datovými schránkami
  • PC – uživatelská znalost prostředí Windows, nutná znalost práce s programy MS Office (Word, Excel, PowerPoint, SharePoint)
  • minimální základní znalosti AJ
  • ochota dále se vzdělávat, časová flexibilita, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, velmi dobré organizační schopnosti

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, p. o. hledá kandidátku na pozici:

SEKRETÁŘKY / ASISTENTKY

Náplň práce:

  • administrativní podpora, včetně zpracování korespondence (spisová služba – program KEVIS)
  • sjednávání a organizování schůzek
  • obsluha a správa zasedací místnosti
  • vedení archivu organizace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • příjemné vystupování, komunikativnost, organizační schopnosti
  • znalost anglického jazyka slovem a písmem
  • znalost MS Office včetně SharePointu
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost a loajalitu
  • ochota se vzdělávat, časová flexibilita

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr v Brně
  • zajímavou práci v přátelském kolektivu

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené předpoklady, zašlete nám

strukturovaný profesní životopis a průvodní motivační dopis.

Kontakt: bartos@jilova.cz

NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY