Stravování

Stravovat se můžeš přímo ve škole, máme vlastní školní kuchyni, takže žádná dovážená a ohřívaná strava. Vaříme snídaně, obědy i večeře. Na oběd máme výběr ze tří jídel, z toho jeden salát. Neboj se, že si nevybereš.
Stravu si objednáš buď prostřednictvím stravovacího terminálu na recepci školy nebo přes internet odkudkoliv.

Cena stravy od 1. 9. 2018: 

snídaně              29,00 Kč             
oběd                    30,00 Kč
večeře                 33,00 Kč

Informace k možnosti objednání obědů přes internet: 

  • Nejdřív si uhradíš částku za stravování na účet 75139621/0100 – do poznámky prosím uveď svoje jméno a rodné číslo použij jako variabilní symbol. Pro příklad: na jeden měsíc za obědy je to cca 600,- Kč (30,00 Kč x 20 dnů)
  • Až odešleš peníze na účet, zajdeš si na pokladnu za paní Hanou Kinclovou (přízemí naproti ředitelně). Paní Kinclová ti vygeneruje přihlašovací údaje a heslo k objednání stravy
  • A pak už můžeš vybírat z jídelníčku a objednávat.

Přihlášky a odhlášky můžeš provádět den předem do 12.00 hodin, a to buď na objednacím terminálu na recepci školy nebo telefonicky u paní Jany Halámkové, vedoucí kuchyně na tel. 543 424 549, a samozřejmě také přes internet. Pokud náhle onemocníš a nemáš první den odhlášený oběd, můžeme ti ho vydat do jídlonosiče, a to v čase 11.15 – 11.20 hod. A ještě jednou – vstupní hesla a odblokování pro internetové přihlašování je možné získat na požádání na pokladně u paní Kinclové, nebo pokud je vás víc, tak hromadně u třídního učitele.

Dotazník spokojenosti se stravováním ve školní jidelně

Přihláška ke stravování


Objednávání jídla