XXIV. VELETRH STŘEDNÍCH ŠKOL A DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ 2018

Naše škola již tradičně organizuje veletrh středních a vyšších odborných škol, který je určen pro žáky posledních ročníků základních škol a má jim pomoci při rozhodování a výběru zaměření dalšího studia v rámci zvoleného povolání. Současně je veletrh určen pro ty, kteří mají zájem o nástavbová studia nebo o možnosti dalšího vzdělávání.

LONI SE ÚČASTNILO
ŠKOL A ORGANIZACÍ

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

MÍSTO KONÁNÍ:
Areál výstaviště Brno, pavilon G1

TERMÍNY:
23. 11. 2018 9.00 – 18.00 h
24. 11. 2018 9.00​ – 17.00 h

Cena vstupenky je 20,- Kč

V předešlém ročníku se na tento veletrh přihlásilo celkem 102 škol a jiných organizací, za které jmenujme například Scio, agentury organizující studium v zahraničí – Student Agency, Alfa Agency a British studies, dále také nakladatelství Didaktis a jiné. Kromě tradičních vystavovatelů nejen z Brna a širokého okolí přibyly také opět nové školy jako např. Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, Gymnázium Moravský Krumlov nebo Masarykova střední škola Letovice a další.

Neoddělitelnou součástí celého veletrhu je doprovodný program, který probíhá na volné ploše uvnitř pavilonu. Zde se školy přestavují krátkými sportovními, pěveckými nebo tanečními vstupy, módními přehlídkami, byli jsme svědky pochodování mažoretek i efektního barmanského vystoupení. Zároveň zde, ale shlédnete, také odborná vystoupení škol v řemeslných oborech, chemické pokusy nebo třeba záchranářské akce zdravotnických škol.

Nejen z těchto důvodů by si rodiče a žáci posledních ročníků základních škol neměli nechat tento veletrh ujít.

Další ročník veletrhu je postupně v přípravě a pozvánky včetně přihlášek a dalších informací budou rozeslány a zde zveřejněny začátkem září 2018.