Vybavení, které jinde nenajdeš

Jílová – to není jen kvalitní studium, ale také skvělé vybavení. Dílny s moderní technikou, laboratoře takové, že k nám chodí i studenti univerzit. A to všechno máš na dosah ruky – nepatříme ke škole, kde je vybavení schované za skleněnou vitrínou a nikdy se k němu nedostaneš.

Podívej se na pár fotek a přesvědč se sám!

PRACOVIŠTĚ JAHODOVÁ

Jahodová 54, Brno-Tuřany

Spojení od obchodního domu Tesco (zastávka Úzká) autobusem č. 40 směr Tuřany – výstup zastávka Ivanovické náměstí.

PRACOVIŠTĚ TUČKOVA

Tučkova 2, Brno-Královo pole

Spojení tramvaj č. 1, 6 směr Královo Pole – výstup zastávka Pionýrská nebo trolejbus č. 29, 32, 34, 36, směr Královo Pole, Žabovřesky, Komín – výstup zastávka Sušilova.

PRACOVIŠTĚ PRAŽÁKOVA

Pražákova 51a, Brno-Štýřice

Spojení tramvaj č. 2, 5 směr Modřice, Ústřední hřbitov - výstup zastávka Ústřední hřbitov (lávkou pro pěší přes rychlostní komunikaci, pak kolem parkoviště CK Victoria a směr Stavebniny DEK)