PRODEJCE ELEKTROMATERIÁLU – NABÍDKA PRÁCE

Monika Smrčková Brigády a pracovní nabídky

Firma Elkov elektro a.s nabízí práci na pozici: PRODEJCE ELEKTROMATERIÁLU.

Náplň práce:

• obsluha zákazníků při asistovaném prodeji elektromateriálu
• čeká vás zejména komunikace se zákazníky
• odborné poradenství při prodeji
• vychystávání zboží na základě požadavků zákazníka či obchodního odělení.

Požadavky:

• SOU nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru, silnoproud (výhodou)
• znalost elektromateriálu (podmínkou)
• znalost práce na PC (výhodou)
• orientace na zákazníka
• organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
• fyzická zdatnost.

Nabídka:

• zázemí stabilní české společnosti, která je na trhu více než 25 let
• férové platové ohodnocení za práci na HPP
• samostatnou a zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
• zaškolení a zaučení pod vedením zkušeného kolegy
• 4 týdny dovolené a dny volna navíc (5 sick days)
• zaměstnanecké benefity jako jsou stravenky, slevy na firemní produkty, cafetérie, příspěvek na dovolenou
• firemní akce.

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu, zašlete Váš profesní životopis na email: personalni@elkov.cz nebo jej předejte v tištěné podobě pracovníkovi na pobočce.