Web

Skip Navigation Linksveletrh-zakladni-informace

 XXI. Veletrh středních škol a dalšího vzdělávání 2015

areál výstaviště Brno, pavilon G1 

 

Veletrh se bude konat ve dnech 

 

 20. 11. 2015     9.00 – 18.00 h
 21. 11. 2015     9.00​ – 17.00 h
 
 Cena vstupenky je 15,- Kč
 
 
P1060581_panorama menší.jpg 

Ve dnech 20. – 21. 11. 2015 se v pavilonu G1 v areálu Veletrhy Brno, a. s. uskuteční další ročník veletrhu středních a vyšších odborných škol, který bude opět organizačně zajišťovat Střední škola polytechnická Brno, Jílová 36g. Veletrh je určen pro žáky posledních ročníků základních škol, kterým má pomoci při rozhodování a výběru zaměření dalšího studia v rámci zvoleného povolání.

V loňském roce se na tento veletrh přihlásilo celkem 90 škol a jiných organizací, za které jmenujme například Scio, agentury organizující studium v zahraničí – Student Agency a Alfa Agency, dále také AFS Mezikulturní programy nebo Školní zájezdy. Kromě tradičních vystavovatelů nejen z Brna a širokého okolí přibyly také opět nové školy např. International school of Brno, Gymnázium Jevíčko nebo Střední rybářská škola Vodňany. V každém ročníku je počet zúčastněných škol opravdu vysoký a jeho návštěvnost také, o čemž se můžete přesvědčit v přiložené bilanci loňského ročníku.

Neoddělitelnou součástí celého veletrhu je doprovodný program, který probíhá na volné ploše uvnitř pavilonu. Zde se školy přestavují krátkými sportovními, pěveckými nebo tanečními vstupy, módními přehlídkami, byli jsme svědky pochodování mažoretek i efektního barmanského vystoupení. Zároveň zde, ale shlédnete, také odborná vystoupení škol v řemeslných oborech, chemické pokusy nebo třeba záchranářské akce zdravotnických škol.

Nejen z těchto důvodů by si rodiče a žáci posledních ročníků základních škol neměli nechat tento veletrh ujít.

Další informace, pokyny, přihlášky, plány pavilonu a rozmístění stánků budou postupně doplňovány.

 

Na Vaši návštěvu se již nyní těší organizátoři akce!

      P1060594 menší.jpg